Miło jest nam Państwa poinformować, że Myśliborski Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie zadania w ramach PROGRAMU RZĄDOWEGO Infrastruktura domów kultury ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Nazwa realizowanego przez nas zadania to „Zakup wyposażenia służącego organizacji imprez plenerowych przez Myśliborski Ośrodek Kultury”.
Całkowity koszt zadania wynosi 190 000,00 zł, natomiast dofinansowanie pochodzące z Funduszu Promocji Kultury – środki finansowe Ministra to kwota 83 000,00 zł.
Dzięki dofinansowaniu realizowanego zadania zakupimy scenę mobilną, sterownik do świateł scenicznych oraz dwa generatory prądu. Doposażenie Myśliborskiego Ośrodka Kultury w wyżej wymieniony sprzęt pozwoli nam na podniesienie oraz poszerzenie standardu i poziomu artystycznego organizowanych przez nas wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, kierowanych do lokalnej społeczności co z kolei przyczyni się do zwiększenia satysfakcji mieszkańców naszego regionu z udziału w tych imprezach.

Skip to content